Jump to content
QuitZone Romania
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
MickyWee

Dennis Man, star si in afara terenului de fotbal! 'Perla' lui Becali, implicata in renovarea sectiei de pediatrie

Recommended Posts

4vM90qv.png

Extrema FCSB-ului se afla alaturi de familie la Arad, acolo unde a petrecut Craciunul, insa si-a facut timp pentru a se implica intr-un proiect caritabil.

Man s-a alaturat Asociatiei Cetatea Voluntarilor, care strange fonduri pentru amenajarea sectiei de pediatrie care apartine de Spitalul Clinic Judetean din Arad. 

Cel mai bine cotat fotbalist din Liga 1 a avut un mesaj pentru urmaritorii sai dupa ce a mers chiar el sa viziteze santierul sectiei de pediatrie. 

"Am fost alaturi de Cetatea Voluntarilor de la primele proiecte si vazand rezultatele, am decis sa ma alatur si sa sustin neconditionat toata munca pe care acesti oameni dedicati s-au hotarat sa o depuna pentru a transforma spatiile in care sunt tratati micutii. 

Vizita mea de azi de la santier m-a facut sa realizez ca si la noi se poate, ca suntem pe drumul bun si ca impreuna putem sa realizam mari schimbari. Am vazut cum un spatiu al secolului trecut se transforma intr-unul primitor si modern.

Prin aceasta postare vreau sa fac apel la voi, dragi prieteni, la toti cei care vreti sa dati o mana de ajutor ca spitalul sa fie finalizat intr-un spatiu care va aduce bucurie micutilor ce vor fi internati aici. '

A scris Dennis Man pe Instagram. 

• Thanks 1